Inauguracja

Niniejszym chciałbym zainaugurować swojego publicznego bloga. Będzie to swego rodzaju zbiór minifelietonów, myśli którymi chciałbym się podzielić ze światem. Zaznaczyłem, że jest to blog publiczny, ponieważ posiadam również bloga przeznaczonego dla węższego grona czytelników.

Tematy, które w najbliższym czasie chciałbym poruszyć to kwestie mniejszości, sytuacji politycznej w kraju, kwestia posiadania broni i swobód obywatelskich, regulacje prawne w zakresie własności intelektualnej, wpływ gier wideo na społeczeństwo, kościół katolicki w Polsce, prawa rowerzystów na drodze, kwestie dialogu międzyreligijnego oraz dialogu z ateistami, działalność międzynarodowych korporacji, globalizacja, ekologia. Krótko mówiąc tematyka będzie zróżnicowana.

1 komentarz:

  1. Bomba Daniel!! Zabieram się za czytanie. Może dzięki temu podszkolę się w pisaniu felietonów (bo moje zdolności humanistyczne jak na razie się na poziomie zerowym). Widzę, że bloga założyłeś w tym samym czasie co ja. Dzięki za życzenia i również życzę powodzenia !! /Marek Gibek

    OdpowiedzUsuń